Acil Tercüme

Acil Tercüme – Acil Çeviri

acil tercume

YET Çeviri Ltd, uzman ve her alanda kendini geliştirmiş uzman kadrosu ile acil tercüme konusunda kendini geliştirmiş ve hızlı olan ticaret hayatında çözüm ortaklarına gerektiğinde daha hızlı tercüme hizmeti vermeyi ve işlerinin aksamamasını hedefleyen bir tercüme bürosu olarak kurduğu çeviri sırasında editör kontrolü sistemi sayesinde çeviri sektöründe uluslararası bir marka olma yolunda ilerlemektedir. Acil tercüme hizmetlerini sadece kurumlara değil, bireylere de sunan tercüme şirketimiz, uygun fiyat avantajlarını acil çeviri durumlarında değiştirmemekte ve hem fiyat hem de çeviri hizmetlerinde müşteri memnuniyetini daime en üst seviyede tutmaktadır.

 

100

Hayatın çok hızlı aktığı İstanbul’da her işin hızlı ve çabuk halledilmesi gerekmektedir. Bizim gibi tercüme hizmetleri veren tercüme büroları ve tercüme şirketleri, başta İstanbul olmak üzere bütün Türkiye’nin acil tercüme ihtiyaçlarını karşılayabilmemiz için hazırda bulunmamız gerekmektedir. Sektörümüz son yıllarda ihracatın artması ve yabancı yatırımcının ülkemize gelmesiyle çok fazla önem kazanmıştır. Birçok üniversitede tercüme ve çeviriyle ilgili bölümler açılmış ve tercüme ile ilgili özel kurslar yaygınlaşmaya başlamıştır.

 

Peki, acil tercüme yapmak niye bu kadar önemlidir?

100

Uluslararası çalışan firmalarda çoğunlukla tercüman çalışsa bile sayı azlığından ve talep fazlalığından dolayı ihtiyaçları karşılayamamaktadır. Örneğin: Sadece bir tercümanın çalıştığı bir firmada gelen 50 sayfalık bir tercümenin bitmesi 3-4 gün kadar sürse de bizler gibi çok tercümanlı çalışan tercüme büroları ve tercüme şirketleri bu yapıda bir işi bir günden az bir sürede bitirebilmekteyiz. Günümüzde artık işlerin internet gibi online ortamlardan çok hızlı yürümesi firmalarında işlerini hızlı yapmasını gerektirmekte ve neredeyse hata kabul etmemektedir. İletişimin bu denli hızlı yürüdüğü bir ortamda gerekli olan acil tercüme de bir o kadar önemlidir. Önemli olmasının en büyük sebebi, bu işlerin genelde son dakikada ihtiyaç duyulması ve hayati öneme sahip olmalarındandır.

 

100
Örneğin: Ülkemizdeki haber kanallarının dünyadaki haberleri takip edip bunları İngilizceden Türkçeye tercüme ettirip veya diğer dillerden Türkçeye tercüme ettirip rakiplerinden önce yayına vermeleri, o kanallar için hayati önem taşımaktadır. Veya uluslararası iş yapan bir firmanın iş yapacağı yabancı firma yetkilisi ile acil yapması gereken bir toplantıda ihtiyaca göre sözlü tercüme veya simultane tercüme yapılmasına veya simultane ekipmanların kullanılmasına karar verilmesinden tercümanların organize edilmesine kadar geçen süre çok büyük önem arz ettiğinden bu sürecin bizler gibi uzman tercüme büroları ile karar verilip bir an önce tercümenin gerçekleşmesi ve işlerin herhangi bir aksaklığa uğramaması için çok önemlidir.

 

15 milyondan fazla nüfus ve yüzbinlerce şirket barındıran İstanbul’da acil tercüme ihtiyaçları sadece alanlarında uzman tercüme şirketleri ile çalışmak yurt dışı ile yapılacak işlerin herhangi bir aksaklığa uğramaması demektir.

Biz Neler Yapıyoruz?

100

Eğer iş toplantınız öncesi acil çeviri ihtiyacınız varsa, evraklarınızı konsolosluğa ya da resmi kurumlara teslim etmeden önce acilen tercümesini yaptıracaksanız v.b. durumlarda acil tercüme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Acil Çeviri hizmetini bünyemizde bulundurduğumuz özel yeminli tercüman kadromuzla alanında uzman tercümanlarımız tarafından titizlikle yapılmaktadır. Bütün işlerde olduğu gibi yet tercüme bürosu kaliteli ve hızlı tercüme çözümü ile yanınızdadır.

Acil tercüme kapsamında ticari içerikli belgelerinizi, hukuki içerikli belgelerinizi, akademik içerikli belgelerinizi, teknik içerikli belgelerinizi, tıbbi içerikli belgelerinizi, iş yazışmalarınızı, öğrenci evraklarınızı, konsolosluk evraklarınızı, vize evraklarınızı ve daha bir çok evraklarınızı tercüme ettirebilirsiniz.

 

Acil Tercüme Gerektiğinde

Acil çevirisini yaptırmak istediğiniz dökümanın aslını ya da kopyasını bizim posta adresimize ya da e-mail adresimize göndermeniz yeterli olacaktır. Terümesini yaptığımız belgeleriniz İstanbul’un tüm semtlerine ya ücretsiz kargo servisimiz ile gönderilir ya da mailinize anında yollanır. Detaylı bilgi almak için mutlaka bizimle iletişime geçiniz.