Çeviri Dilleri

Afganca Tercüme

Afganca çevirileriniz alanında uzman, deneyimli, ülkemizin ve dünyanın saygın üniversitelerinin mütercim tercümanlık bölümlerinden mezun, Afgan Dili üzerine ihtisas yapmış veya anadili Afganca olan her iki dile de hâkim çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Afganca çevirileriniz anadili Afganca olan editörlerce kontrol edilmektedir.

Almanca Tercüme

Almanca çevirileriniz alanında uzman, deneyimli, ülkemizin ve dünyanın saygın üniversitelerinin mütercim tercümanlık bölümlerinden mezun, Almanca üzerine ihtisas yapmış veya anadili Almanca olan her iki dile de hâkim çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Almanca çevirileriniz anadili Almanca olan editörlerce kontrol edilmektedir.

Arapça Tercüme

Arapça çevirileriniz alanında uzman, deneyimli, anadilleri Arapça olan veya ülkemizin ve dünyanın saygın üniversitelerinin ilgili Filoloji bölümlerinden mezun, Arapça üzerine ihtisas yapmış her iki dile de hâkim çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Arapça çevirileriniz anadili Arapça olan editörlerce kontrol edilmektedir.

Arnavutça Tercüme

Arnavutça çevirileriniz alanında uzman, deneyimli, anadilleri Arnavutça olan veya ülkemizin ve dünyanın saygın üniversitelerinin ilgili Filoloji bölümlerinden mezun, Arnavutça üzerine ihtisas yapmış her iki dile de hâkim çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Arnavutça çevirileriniz anadili Arnavutça olan editörlerce kontrol edilmektedir.

Azerice Tercüme

Azerice çevirileriniz alanında uzman, deneyimli, anadilleri Azerice olan veya ülkemizin ve dünyanın saygın üniversitelerinin ilgili Filoloji bölümlerinden mezun, Azerice üzerine ihtisas yapmış her iki dile de hâkim çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Azerice çevirileriniz anadili Azerice olan editörlerce kontrol edilmektedir.

Başkurtça Tercüme

Başkurtça çevirileriniz alanında uzman, deneyimli, anadilleri Başkurtça olan veya ülkemizin ve dünyanın saygın üniversitelerinin ilgili Filoloji bölümlerinden mezun, Başkurtça üzerine ihtisas yapmış her iki dile de hâkim çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Başkurtça çevirileriniz anadili Başkurtça olan editörlerce kontrol edilmektedir.

Boşnakça Tercüme

Boşnakça çevirileriniz alanında uzman, deneyimli, anadilleri Boşnakça olan veya anadili seviyesinde Boşnakça diline hâkim çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Boşnakça çevirileriniz anadili Boşnakça olan ayrı editörlerce kontrol edilmektedir.

Belarusça Tercüme

Belarusça çevirileriniz alanında uzman, deneyimli, anadilleri Belarusça olan veya anadili seviyesinde Belarus diline hâkim çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Belarusça çevirileriniz anadili Belarusça olan ayrı editörlerce kontrol edilmektedir.

Bulgarca Tercüme

Bulgarca çevirileriniz alanında uzman, deneyimli, anadilleri Bulgarca olan veya ülkemizin ve dünyanın saygın üniversitelerinin ilgili Filoloji bölümlerinden mezun, Bulgarca üzerine ihtisas yapmış her iki dile de hâkim çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Bulgarca çevirileriniz anadili Bulgarca olan editörlerce kontrol edilmektedir.

Çince Tercüme

Çince çevirileriniz alanında uzman, deneyimli, anadilleri Çince olan veya ülkemizin ve dünyanın saygın üniversitelerinin ilgili Filoloji bölümlerinden mezun, Çince üzerine ihtisas yapmış her iki dile de hâkim çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Çince çevirileriniz anadili Çince olan editörlerce kontrol edilmektedir. Yazılı Çince çevirinin yanı sıra İş seyahatinizde veya fuar seyahatinizde tercüman eşliği hizmeti sağlamaktayız.

Çekçe Tercüme

Çekçe çevirileriniz alanında uzman, deneyimli, anadilleri Çekçe olan veya ülkemizin ve dünyanın saygın üniversitelerinin ilgili Filoloji bölümlerinden mezun, Çekçe üzerine ihtisas yapmış her iki dile de hâkim çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Çekçe çevirileriniz anadili Çekçe olan editörlerce kontrol edilmektedir.

Danca Tercüme

Danca çevirileriniz alanında uzman, deneyimli, anadilleri Danca olan veya ülkemizin ve dünyanın saygın üniversitelerinin ilgili Danca bölümlerinden mezun, Danca üzerine ihtisas yapmış her iki dile de hâkim çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Danca çevirileriniz anadili Danca olan editörlerce kontrol edilmektedir.

Ermenice Tercüme

Ermenice çevirileriniz alanında uzman, deneyimli, anadilleri Ermenice olan veya ülkemizin ve dünyanın saygın üniversitelerinin ilgili Ermenice bölümlerinden mezun, Danca üzerine ihtisas yapmış her iki dile de hâkim çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Ermenice çevirileriniz anadili Ermenice olan editörlerce kontrol edilmektedir.

Farsça Tercüme

Farsça çevirileriniz alanında uzman, deneyimli, anadilleri Farsça olan veya ülkemizin ve dünyanın saygın üniversitelerinin ilgili Filoloji bölümlerinden mezun, Farsça üzerine ihtisas yapmış her iki dile de hâkim çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Farsça çevirileriniz anadili Farsça olan editörlerce kontrol edilmektedir.

Fince Tercüme

Fince çevirileriniz alanında uzman, deneyimli, anadilleri Fince olan veya ülkemizin ve dünyanın saygın üniversitelerinin ilgili Fince bölümlerinden mezun, Fince üzerine ihtisas yapmış her iki dile de hâkim çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Fince çevirileriniz anadili Fince olan editörlerce kontrol edilmektedir.

Flamanca Tercüme

Flamanca çevirileriniz alanında uzman, deneyimli, ülkemizin ve dünyanın saygın üniversitelerinin mütercim tercümanlık bölümlerinden mezun, Flamanca üzerine ihtisas yapmış veya anadili Flamanca olan her iki dile de hâkim çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Flamanca çevirileriniz anadili Flamanca olan editörlerce kontrol edilmektedir.

Fransızca Tercüme

Fransızca çevirileriniz alanında uzman, deneyimli, ülkemizin ve dünyanın saygın üniversitelerinin mütercim tercümanlık bölümlerinden mezun, Fransızca üzerine ihtisas yapmış veya anadili Fransızca olan her iki dile de hâkim çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Fransızca çevirileriniz anadili Fransızca olan editörlerce kontrol edilmektedir.

Gürcüce Tercüme

Gürcüce çevirileriniz alanında uzman, deneyimli, anadilleri Gürcüce olan veya ülkemizin ve dünyanın saygın üniversitelerinin ilgili Filoloji bölümlerinden mezun, Gürcüce üzerine ihtisas yapmış her iki dile de hâkim çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Gürcüce çevirileriniz anadili Gürcüce olan editörlerce kontrol edilmektedir.

Hırvatça Tercüme

Hırvatça çevirileriniz alanında uzman, deneyimli, anadilleri Hırvatça olan veya ülkemizin ve dünyanın saygın üniversitelerinin ilgili Filoloji bölümlerinden mezun, Hırvatça üzerine ihtisas yapmış her iki dile de hâkim çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Hırvatça çevirileriniz anadili Hırvatça olan editörlerce kontrol edilmektedir.

Hintçe Tercüme

Hintçe çevirileriniz alanında uzman, deneyimli, anadilleri Hintçe olan veya ülkemizin ve dünyanın saygın üniversitelerinin ilgili Filoloji bölümlerinden mezun, Hintçe üzerine ihtisas yapmış her iki dile de hâkim çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Hintçe çevirileriniz anadili Hintçe olan editörlerce kontrol edilmektedir.

Hollandaca Tercüme

Hollandaca/ Felemenkçe çevirileriniz alanında uzman, deneyimli, anadilleri Hollandaca/ Felemenkçe olan veya ülkemizin ve dünyanın saygın üniversitelerinin ilgili Hollandaca/ Felemenkçe bölümlerinden mezun, Hollandaca/ Felemenkçe üzerine ihtisas yapmış her iki dile de hâkim çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Hollandaca/ Felemenkçe çevirileriniz anadili Hollandaca/ Felemenkçe olan editörlerce kontrol edilmektedir.

İbranice Tercüme

İbranice çevirileriniz alanında uzman, deneyimli, anadilleri İbranice olan veya ülkemizin ve dünyanın saygın üniversitelerinin ilgili Filoloji bölümlerinden mezun, İbranice üzerine ihtisas yapmış her iki dile de hâkim çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca İbranice çevirileriniz anadili İbranice olan editörlerce kontrol edilmektedir.

İngilizce Tercüme

İngilizce çevirileriniz alanında uzman, deneyimli, ülkemizin ve dünyanın saygın üniversitelerinin mütercim tercümanlık bölümlerinden mezun, İngilizce üzerine ihtisas yapmış veya anadili İngilizce olan her iki dile de hâkim çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca İngilizce çevirileriniz anadili İngilizce olan editörlerce kontrol edilmektedir.

Tüm çeviri projeleri çeviri konusunda geniş tecrübe sahibi proje sorumlularımız tarafından özenle yönetilir ve projelerinizin her bir adımında standart bir kalite uygulaması ortaya konur. Çeviri projelerinizin içeriği titizlikle incelendikten sonra o konuda uzmanlaşmış tercümanlarımız tarafından yapılır.
Yoğun, hacimli ve acil işlerde konusunda uzman ekipler oluşturabilmekte ve çeviri ihtiyaçlarınızı zamanında ve eksiksiz olarak karşılayabilmekteyiz.

İspanyolca Tercüme

İspanyolca çevirileriniz alanında uzman, deneyimli, ülkemizin ve dünyanın saygın üniversitelerinin mütercim tercümanlık veya İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun, anadili İspanyolca olan veya anadili seviyesinde İspanyolca bilen her iki dile de hâkim ve İspanyolca üzerine ihtisas yapmış çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca İspanyolca çevirileriniz anadili İspanyolca olan editörlerce kontrol edilmektedir.

İsveççe Tercüme

İsveççe çevirileriniz alanında uzman, deneyimli, anadilleri İsveççe olan veya ülkemizin ve dünyanın saygın üniversitelerinin ilgili Filoloji bölümlerinden mezun, İsveççe üzerine ihtisas yapmış her iki dile de hâkim çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca İsveççe çevirileriniz anadili İsveççe olan editörlerce kontrol edilmektedir.

İtalyanca Tercüme

İtalyanca çevirileriniz alanında uzman, deneyimli, ülkemizin ve dünyanın saygın üniversitelerinin mütercim tercümanlık veya İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun, anadili İtalyanca olan veya anadili seviyesinde İtalyanca bilen her iki dile de hâkim ve İtalyanca üzerine ihtisas yapmış çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca İtalyanca çevirileriniz anadili İtalyanca olan editörlerce kontrol edilmektedir.

Japonca Tercüme

Japonca çevirileriniz alanında uzman, deneyimli, anadilleri Japonca olan veya ülkemizin ve dünyanın saygın üniversitelerinin ilgili Japonca bölümlerinden mezun, Japonca üzerine ihtisas yapmış her iki dile de hâkim çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Japonca çevirileriniz anadili Japonca olan editörlerce kontrol edilmektedir.

Rusça Tercüme

Rusça çevirileriniz alanında uzman, deneyimli, anadilleri Rusça olan veya ülkemizin ve dünyanın saygın üniversitelerinin ilgili Filoloji bölümlerinden mezun, Rusça üzerine ihtisas yapmış her iki dile de hâkim çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Rusça çevirileriniz anadili Rusça olan editörlerce kontrol edilmektedir.