Hakkımızda

TERCÜME BÜROSU

Yet Tercüme Bürosu, tercüme ve çeviri sektöründe güvenilir, profesyonel, çözümler üreten, müşteri istek ve gereksinimlerine göre kaliteli hizmet veren yılların tecrübesini özümsemiş genç ve dinamik bir kuruluştur. Deneyimli ve konusunda uzman tercüman/ çevirmen ekibiyle müşterilerine sadece çeviri hizmeti değil, gerektiğinde kültür adaptasyonu hizmetiyle kurumlar ve kişiler arasındaki iletişimi güçlendirmektedir.

YET Çeviri Ltd, ülkemiz dahil, dünyanın birçok ülkesine hizmet veren uluslararası bir tercüme bürosu ve yabancı dil ile eksiksiz hizmet sunan bir kuruluştur. YET Çeviri, geleneksel tercüme büroları gibi yeminli ve yazılı tercüme ile beraber, simultane çeviri, sözlü çeviri, simultane ekipman kiralama, deşifraj, dizi ve film çevirisi ve yerelleştirmesi, yazılım ve program tercümesi ve yerelleştirmesi, görsel videolar için çeviri alt yazı hizmetleri gibi birçok hizmet sunmaktadır. Şirketimiz hızlı ve güvenilir ekibi ile her alanda ve dilde çeviri hizmetini en hızlı ve uygun fiyatlarla sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir.

Neden Yet Tercüme Bürosu ?

Tercüme Bürosu olarak sadece uzman ve konusunda eğitim almış tercümanlarla çalışırız. Doğru, eksiksiz, zamanında, hızlı, güvenilir ve kaliteli çeviri hizmeti sunarız. Tecrübeli, uzman ve dinamik çalışanlarımız, Kalite anlayışımız, en son teknolojiye sahip donanımlarımız, yazılımlarımız ve güncel Proje Yönetimi sistemimizle çevirilerinizi kusursuz hale getirmek için çalışırız.

Deneme, ölçme, değerlendirme, eğitim ve geribildirim yöntemlerini kullanarak sürekli geliştirdiğimiz profesyonel serbest çalışan tedarikçilerimiz için yüksek çeviri ve redaksiyon standartları uygularız. Projeleriniz sizin için ne kadar önemliyse, bizim için de en az o kadar önemlidir. Çeviri Bürosu olarak Müşterilerimize verdiğimiz sözü, tam zamanında ve eksiksiz olarak yerine getiririz. Güleryüzlü, çağdaş ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyiz.