İngilizce Tercüme

İngilizce Tercüme ( İngilizce Çeviri )

ingilizce tercüme

İngilizce tercüme ülkemizde en fazla ihtiyaç duyulan çeviri dilidir. Bu önemin bilincinde olarak YET Çeviri, İngilizce çeviri ihtiyaçlarının tedarikini sadece kendi bünyesinde tam zamanlı tercüman ve çevirmenleri ile karşılamaktadır. Bu sayede müşterilerine kendini devamlı yetiştiren ve geliştiren tercümanlar ile uzman bir şekilde karşılayan tercüme bürosu olarak İngilizce dil çiftlerinde uzmanlığını kanıtlayarak bu dil çiftlerinde tüm dünyaya hizmet sunmaktayız.

YET ÇEVİRİ Bürosu uzman ingilizce tercüman kadrosu ile profesyonel İngilizce tercüme hizmetleri vermektedir. Bu hizmetten yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Havacılıktan bilime, İnternetten uluslararası iletişime kadar bütün sektörler ve alanlarda İngilizcenin kullanılmasıyla beraber neredeyse dünya nüfusunun 3te 1’i İngilizce konuşmaya başlamıştır.

 

100

Böylesine önemli ve çok kullanılan bir dilde biz tercüme büroları na büyük ihtiyaç doğmuştur. İngilizce çeviri mutlaka alanlarında uzmanlaşmış ve deneyimli İngilizce tercümanlar tarafından yapılması gerektiği gibi, yine aynı dil ikilisine hakim editörler tarafından kontrol edilmelidir. Şirketler, İngilizce tercüme, bünyelerinde çok sayıda bulundurdukları tercümanlar sayesinde yüksek kapasitelerinden dolayı tercih etmelerinin yanında yine yapılan İngilizce tercümelerin detaylı bir şekilde incelenmesi nedeniyle seçimlerini uzmanlaşmış tercüme şirketlerinden yana kullanmaktadır. Acil İngilizce tercüme ihtiyaçlarını çok kısa sürelerde karşılayabilen tercüme büroları, bunu bünyelerinde bulunan birçok uzman tercüman sayesinde karşılamaktadır.

 

İngilizce Tercüme alanında uzman, deneyimli, ülkemizin ve dünyanın saygın üniversitelerinin mütercim tercümanlık bölümlerinden mezun, İngilizce üzerine ihtisas yapmış veya anadili İngilizce olan her iki dile de hâkim çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca İngilizce Tercüme işleriniz anadili İngilizce olan editörlerce kontrol edilmektedir.

Tüm çeviri projeleri çeviri konusunda geniş tecrübe sahibi proje sorumlularımız tarafından özenle yönetilir ve projelerinizin her bir adımında standart bir kalite uygulaması ortaya konur. Çeviri projelerinizin içeriği titizlikle incelendikten sonra o konuda uzmanlaşmış tercümanlarımız tarafından yapılır. Yoğun, hacimli ve acil işlerde konusunda uzman ekipler oluşturabilmekte ve çeviri ihtiyaçlarınızı zamanında ve eksiksiz olarak karşılaya bilmekteyiz.

Dünya nüfusunun neredeyse 3’te 1’inin İngilizce konuştuğunu düşünürsek, İngilizce tercüme hizmetine duyulan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Evrensel bir dil haline gelen İngilizce dilinde, kaliteli, doğru, zamanında ve uygun fiyatlı çeviri ihtiyacını karşılamak için profesyonel tercüme bürolarına çok iş düşmektedir. İngilizce tercüme, üniversitelerin mütercim tercümanlık, dil edebiyat bölümlerinden mezun, teknik, tıbbi, hukuki, edebi vb. konularında uzmanlaşmış ve ilgili terminolojiye hakim, çeviri konusunda deneyimli, aynı zamanda ilgili kültüre de hakim İngilizce tercümanlar tarafından yapılmalıdır. İngilizce çevirinin ardından, çeviri metni yine İngilizce- Türkçe dil çiftine ve kültürlere hakim ve ilgili alanda uzmanlaşmış profesyonel editörler tarafından kontrol edilmelidir.

Tüm çeviri projeleriniz, Yet Çeviri’nin deneyimli proje yöneticileri tarafından özenle yönetilir ve kaliteden ödün vermemek için tercüme sürecinin her bir adımında Yet Çeviri kalite standartları çerçevesinde değerlendirilir. Proje yöneticilerimiz tarafından detaylı olarak incelenen tercüme projeleriniz, alanında uzman, sektör ihtiyaçlarını bilen deneyimli tercümanlar tarafından yapılır. Teknik içerikli veya yoğun veya acil projelerde, koordine ekipler oluşturarak tüm çeviri ihtiyaçlarınıza en doğru şekilde, eksiksiz ve tam zamanında karşılamaktayız.

İngilizce Çeviri Alanları

 • İngilizce Hukuk Çevirileri
 • İngilizce Teknik Çeviri
 • İngilizce Tıbbi ve Medikal Çeviriler
 • İngilizce Ticari Çeviriler
 • İngilizce Bankacılık, Ekonomi ve Finans İçerikli Çeviriler
 • İngilizce Edebi, Sanatsal Metinler, Reklam Metni veya Bülten Çevirileri
 • İngilizce Bitirme Tezi, Doktora ve Uzmanlık Tezi Çevirileri
 • İngilizce Bilimsel ve Akademik Makale Çevirileri
 • İngilizce Katalog ve Broşür Çevirileri
 • İngilizce Web site Çevirileri
 • İngilizce Kitap Çevirileri
 • İngilizce Patent Çevirileri
 • İngilizce İhale Evrakı Çevirileri
 • İngilizce Redaksiyon Hizmetleri
 • İngilizce Sözlü Çeviri