İstanbul Tercüme Büroları

İstanbul Tercüme Büroları

İstanbul tercüme büroları, İstanbul’daki ticaretin dünyaya hitap ettiğinden dolayı çok ihtiyaç duyulan hizmet kurumları olmakla beraber birçok şirketin aslında iletişimini sağlamaktadır. YET Çeviri Ltd, bu önemin farkında olarak ulusal ve uluslararası çözüm ortaklarına eksiksiz ve kusursuz hizmetler sunarak sadece tercüme ve sözlü çeviri anlamında değil, dizi film tercümesi, yerelleştirme, simultane tercüme, simultane çeviri ekipman kiralaması, deşifraj ve masaüstü yayıncılık gibi bir çok alanda ve konuda hizmetler sunmaktadır.

 İletişim çağının en hızlı aktığı bir dönemde bulunmamızdan dolayı hem birey hem de kurumsal olarak iletişimimizi kuvvetlendirmek adına birçok çalışma yapmaktayız. YET Çeviri Ltd, deneyimli İstanbul tercüme büroları arasında bulunan fakat hizmetlerini sadece ülkemizle sınırla kalmadan tüm dünyaya sunan bir şirkettir. Dünya çapındaki tüm müşterilerine her alanda ve dilde yazılı tercüme hizmeti vermenin yanında sözlü tercüme hizmetleri de sunan YET Çeviri, verdiği yüksek kaliteli hizmetlerle müşteri memnuniyetini daima en üst düzeyde tutmaktadır.

Genel olarak İstanbul tercüme büroları, şehrin büyüklüğünden dolayı merkezi yerlere kurulmuş ve bu sayede iletişimin daha da hızlı akabilmesi adına ulaşımı kolaylaştırmışlardır. Bu nedenle YET Çeviri, merkezini diğer birçok Kadıköy tercüme büroları gibi İstanbul’un merkezine kurmuştur.

Türkiye’de ticaretin İstanbul’da yoğunlaşmasından dolayı birçok yabancı firmanın temsilciliği hatta merkezi bulunmaktadır. Bu nedenle İstanbul’da sözlü çeviriye çok sık ihtiyaç duyulmaktadır. İstanbul tercüme büroları sözlü çevirideki bu ihtiyacı karşılayabilmekle beraber YET Çeviri Ltd gibi birçok İstanbul çeviri şirketi sözlü tercümeyi uzmanlık alanı haline getirmiştir.

YET Çeviri, ülkemizde sadece İstanbul’da çeviri hizmeti sunmayım hem dijital ortamda belge teslim etmesi hem de ücretsiz kargo ve kurye hizmetleriyle yazılı belgelerin teslim edilebilmesi sayesinde sadece bir İstanbul çeviri şirketi olmayıp tüm dünyaya hizmetlerini götüren küresel bir firma haline gelmiştir.

Dünyanın gözde şehirleri arasına giren ve ülkemiz ticaretinin büyük bir çoğunluluğunun yapıldığı İstanbul’da,

tercüme/çeviri hizmetleri sektörünün en sık kullanıldığı şehir haline gelmiştir. Bu nedenle son yıllarda İstanbul tercüme büroları ve şirketlerinde büyük gelişmeler ve değişimler olmuştur.

Talep nedeniyle artık küçük tercüme büroları şirketleşmiş ve sektörde profesyonel hizmetler vermeye başlamışlardır. Genelde İstanbul tercüme büroları alanlarında uzman tercüman istihdam ederek, her türlü acil tercüme ihtiyaçlarını karşılayabilecek hale gelmiştir. Bizler gibi tercüme şirketleri gerek mevcut tercümanlarını gerekse işe yeni aldıkları tercümanları sürekli gerekli eğitimlerini sağlayarak konularında uzman tercümanlar yetiştirmekte ve müşterilerine hizmet vermektedir.

İstanbul Tercüme Büroları: Bu güne kadar bir çok başarılı işin altına imza atmış bulunmaktayız, ve bundan sonra da atmaya devam edeceğiz. Firma olarak müşteri memnuniyetini ilke edinerek; sizlere daha iyi çeviri hizmeti verebilmek için bir çok kaliteli atılımlar gerçekleştirdik.

Firmamız Hasanpaşa Mah. Kurbağalıdere Cad. Pehlivanoğlu İş Merkezi No: 52 Daire:7  Kadıköy / İSTANBUL bulunmaktadır.

İstanbul Tercüme Büroları

Etiketler: istanbul çeviri, istanbul çeviri bürosu, istanbul çeviri şirketi, istanbul çeviri şirketleri, istanbul tercüme, istanbul tercüme büroları, istanbul tercüme bürosu

Yorum Sayısı : 16

 1. galips

  İstanbul’da tercüme sektörü hakkında ki görüş ve önerilerinizi paylaşmayı ihmal etmeyiniz.

  • fotografci

   Ben tercuman isi ariyorum
   ingilizce , turkce ,arabce , azerija konusurum

   eger bana ihtiyaciniz varsa beni bu numarada arayin …. … .. ..

   ismim Ali Hayyo
   Irak’ta yasiyorum
   20 yasindayim

   • galips

    Merhaba Ali Bey;

    Başvurularınızı ancak İş Başvuru Formunu doldurarak yapabilirsiniz. Uygun pozisyon olduğu zaman ilgili arkadaşlar başvurunuzu değerlendirecektir.. Ayrıca forum bölümünden açık pozisyonlarımızı takip edebilirsiniz.

 2. Zehra Artday

  Merhabalar İstanbul Kadıköy’de bir tekstil firması web sitesi tercümesi yapılması gerekmektedir. Bunun için detaylı bilgi nerden bulabilirim yardımcı olur musunuz?

 3. kemal

  Merhaba daha önce istanbulda hangi kurum veya kuruluşlarla çalıştınız? yani referanslarınız nelerdir…

  • lonely2134

   Merhabalar Kemal Bey malesef kurumumuzun Tercüme de Gizlilik Politikası gereğince çalıştığımız firmaları açıklayamıyoruz. Ancak referans isteyen firma bir kurumsal firma ise; çalıştığımız firmalarda izin alabilirsek referans isteyen firmaya özel açıklama yapabiliyoruz. Genel olarak yaptığımız tercüme işlerini görmek için Neler Yaptık bölümüne bakmanızı rica ediyoruz. Kurumsal Gililik politikamızı okumak için ise Gizlilik sayfasını okumanızda yarar vardır. Saygılar

 4. lale

  Merhabalar ben İstanbul Üniversitesi Mütercim Tercümanlık 3. sınıf öğrencisiyim acaba firmanızda eğitim alabileceğim bir alan var mı?

  • lonely2134

   Merhaba Lale hanım Tercüme Bürosu olarak insanlara hizmet etmek yolunda büyük adımlar attık… Dil hizmeti verme çalışmalarımız sürüyor ancak daha resmi bir hizmet söz konusu değildir… Sitemiz bünyesinde bir tRanslet Forum barındırıyor dilerseniz  oradan yararlanabilirsiniz. Bir çok tartışma ortamına dahil olacaksınız… Ya da Tercüme iş başvuru takibi için Açık Pozisyonlarımız bölümünden güncel olarak takip etmeniz mümkündür…

 5. Elcin Gümüstas

  Merhaba
  Birkac ay icerisinde Hamburgtan Istanbula kesin dönüs yapmayi Planliyorum. Almanca ögretmeniyim. Acaba sirketinizde bana uygun bir is varmi.

 6. cevher

  merhaba ben antalyada yemimli tercümanlık yapıyorum. acaba internet üzerinden sizinle calışma imkanım var ? calısdtıgım dil: rusca

  • lonely2134

   Merhaba Sayın Cevher;

   Dilerseniz öz geçmişinizi tercüme şirketimizin veritabanına kayıt etmeniz için sitemizin İK bölümünden form doldurabilirsiniz. Doldurduktan sonra http://www.tercumesirketi.com/forum adresindeki foruma üye olarak serbest tercümanlar için iş ilanları kısmından zaman zaman yayınladığımız iş ilanlarını takip edip başvuruda bulunabilirsiniz.

 7. Rasul

  Merhaba. Ben İstanbul Tıp Fakültesi 2 nci sınıf öğrencisiyim. Aslen Rusyalıyım. Türkçe-Rusça Rusça- Türkçe çeviri yapabilirim. Konu pek önemli değil. İş tecrübem var. Teşekkürler.

  • lonely2134
   Merhabalar,
   Tercüme şirketi bünyesinde tercüme ve çeviri yapabilmeniz için öncelikle iletişim sayfasında bulunan ik formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvurunuz uygun görülmesi durumunda sizden deneme metni ve detaylı özgeçmiş istenenilir. Eğer onlarda uygun görünürse sonraki adımları tercüme şirketimizdeki yetkili arkadaşlar sizinle paylaşacaktır.
   Saygılarımızla.