Website Tercümesi

Web Site Tercümesi (Website Çevirisi)

Günümüz standartlarında internet hayatın her alanında vazgeçilmez bir hal almıştır. Devlet uygulamalarından gazetelere dek uzanan bu uçsuz bucaksız dünyada, ticaret dünyası da çok ciddi bir faaliyet içerisindedir. Firmaların imajı üzerinde en büyük etkenlerden birisi olan reklam çalışmalarının sanal dünyadaki en güçlü kozu da web siteleridir. Web siteleri aracılığı ile aklınızın ucundan bile geçmeyecek potansiyel müşterilere hitap edebilirsiniz. Bu anlamda kurumsal imajınızı ziyaretçilerinize yansıtacak iki temel etken vardır;

  • Web Sitesi Tasarımınız
  • Web sitenizdeki içeriklerde dilin kullanımı

Kurumsal ve şık bir tasarımla sitenizi ziyaret eden kullanıcılarda bir güven duygusunun temellerini atmakla birlikte, web sitenizde yer alan içeriklerde kullanılan üslup da kurumsal kimliğinizi güven duygusu ile pekiştirecektir.

Web sitesi çevirisi söz konusu olduğunda hem web sitelerinin yapısı hakkında teknik özellikler, hem de sektörünüz ile ilgili terminoloji göz önünde bulundurulmalıdır. Ve bu konulardaki hassasiyet kolay anlaşılır bir anlatım ile birlikte gözetilmelidir. Teknik terimler hassasiyet ile ele alınmalı ve en doğru sözcükler seçilerek çevirileri yapılmalıdır. Yapılacak küçük bir terim hatasında firmanızın çizdiği imaj profesyonel olmaktan çıkarak bir anda bir amatöre dönüşebilmektedir.

Web sitesi çevirisi esnasında özellikle firmanızın ziyaretçilere kendisini ifade etmesini sağlayan karşılama metinleri ve hakkımızda bölümlerine hassasiyet gösteriyoruz. Ayrıca firmanızın yeni ticari ilişkilere internet aracılığı ile merhaba demesinde en büyük role sahip olan hizmetlerimiz ve ürünlerimiz bölümlerinde yer alan metinlerin çevirisinde sizlere çeviri hizmeti değil, kusursuz çeviri hizmetini sunuyoruz. Bu kusursuz çevirinin yapılabilmesi adına da yalnızca sektörünüzde deneyimli bir çevirmenimize hızlı bir çeviri hazırlatarak kolay yolu seçmek yerine, sektörünüzle ilgili son gelişmeleri ve terminolojiyi tekrar bir ön araştırmadan geçirdikten sonra ekip çalışması ile en doğru haline getirerek çevirinizi sizlere teslim ediyoruz.

Yet Tercüme Bürosu olarak, web sitesi tercümesi hizmetinde tüm bu hassas detayların bilinciyle tasarım ekibimiz, yazılım ekibimiz ve alanında uzman tercümanlarımızla web sitenizi istediğiniz dillere çevirerek sizlere uluslararası kulvarda kendinizi en iyi şekilde ifade edebilmeniz için kaliteli hizmeti sunmaktayız.